hala-sportowa-skrwilno - strona nieoficjalna

TurniejPiłkiSiatkowejWOŚP

Dnia 8 stycznia 2011 roku od godz. 10.00 na Skrwileńskiej Hali Sportowej odbył się
Turniej Piłki Siatkowej WOŚP.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów:
UKS SKRWA Skrwilno, Oldboys SKRWA Skrwilno,
SKRWA Skrwilno,
Rak "Budex", STSRO, Przyjaciele Jurka S., Start Lutocin, Szczutowo.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół w Skrwilnie
p. Iwona Jeżewska-Świeżak, szefowa Skrwileńskiego sztabu WOŚP p. Anna Grzegorzewska oraz główny organizator turnieju p.Tomasz Graczyk, który był jednocześnie jednym z sędziów boiskowych.

Zawody składały się z dwóch faz: grupowej i finałowej.
W fazie grupowej zespoły podzielono na dwie grupy po 4 drużyny. Obowiązywał system rozgrywek – każdy z każdym. Mecze były bardzo zacięte i wyrównane, przebiegały w przyjaznej atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej oraz zasad fair play.
Cieszyła również duża ilość kibiców zgromadzonych na trybunach Skrwileńskiej hali sportowej, którzy głośno dopingowali swoich faworytów.
Dwie pierwsze drużyny z każdej z grup przechodziły do dalszej części rozgrywek – fazy finałowej, gdzie pierwszy zespół z grupy A grał z drugim zespołem z grupy B. Natomiast drugi zespół z grupy A z pierwszym z grupy B.
...i tak utworzyły się następujące pary półfinałowe:
Przyjaciele Jurka S. - SKRWA Skrwilno (2:0)
Szczutowo - Start Lutocin (2:0)
W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny
SKRWY Skrwilno i Startu Lutocin. Gospodarze pewnie wygrali wszystkie sety zajmując 3. miejsce w turnieju.
W finale spotkały się najlepsze tego dnia drużyny,
Szczutowo oraz Przyjaciele Jurka S. Lepsza okazała się być drużyna ze Szczutowa, która po zaciętym boju pokonała drużynę ze Skrwilna.

ZDJĘCIA Z TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ WOŚP

DOSTĘPNE SĄ W GALERII!