hala-sportowa-skrwilno - strona nieoficjalna

II Turniej Piłki Nożnej Halowej

Dnia 28 stycznia 2012 roku od godz. 13.00 na Hali Sportowej
mieszczącej się przy Zespole Szkół w Skrwilnie odbył się II Turniej Piłki Nożnej Halowej. Zawody te były częścią przygotowań zimowych biorących w nich udział drużyn do zbliżającej się rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Do uczestnictwa w tych zmaganiach sportowych zarząd klubu GLKS „SKRWA” Skrwilno zaprosił dwie drużyny z ligi okręgowej: "WKRĘ" Bieżuń oraz "SKRWĘ" Łukomie. Trzecią ekipą byli gospodarze turnieju GLKS "SKRWA" Skrwilno.
Każdy z zespołów wystawił po dwie ekipy, dzięki czemu liczba uczestniczących w turnieju drużyn wzrosła do sześciu. "Nie chcieliśmy zapraszać większej liczby drużyn. Taką formę rozgrywek zastosowaliśmy już w roku ubiegłym, sprawdziła się, wiec stosujemy ją ponownie" – mówi trener GLKSu Paweł Celebucki. " Celem moim i pozostałych trenerów było przede wszystkim sprawdzenie jak największej liczby zawodników, którymi dysponujemy a taka forma rozgrywek w pełni nam to umożliwiła."
W turnieju obowiązywał system rozgrywek "każdy z każdym".
Po trwającej blisko 5 godzin zaciętej walce sportowej poznaliśmy ostateczne wyniki.
Najlepszą ekipą okazała się drużyna WKRY Bieżuń I, która wygrywając wszystkie mecze zebrała komplet możliwych punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna SKRWY Łukomie I,
która nieznacznie wygrała rywalizację o tę lokatę z gospodarzami turnieju, drużyną SKRWY Skrwilno II. Poza podium uplasowały się kolejno zespoły: SKRWY Skrwilno I, WKRY Bieżuń II
i SKRWY Łukomie II. Organizatorzy turnieju dla pierwszych trzech drużyn przygotowali pamiątkowe puchary, pozostałych uczestników nagrodzono dyplomami.
Wybrano także najlepszego zawodnika zawodów oraz najlepszego bramkarza,
którym wręczono pamiątkowe statuetki.
Ekipa ze Skrwilna wystąpiła w następującym składzie:
SKRWA I: Wiśniewski J., Ostrowski W., Wasilewski D., Sadowski K.,
Narodzonek D., Grzeszczak A., Suski P.,  Brzóska H.
SKRWA II: Błachewicz S., Watkowski Ł., Rakoczy J., Łażewski , Manelski J.,
Budka P., Kalinowski W., Tyburski M.

IV Wieczór Kabaretowy
Ładowanie...